KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442113

nr 1344 2113

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Signerad, "vid havet". Olja på duk, 34x26cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:22:17

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson